Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Këto janë vështirësitë për të shkrepur një fotografi të bukur

July 12
11:09 2016

Me futjen e rrjeteve sociale në jetët tona, edhe fotografia mori një tjetër dimension. Kemi dëshirë të fotografojmë çdo moment dhe duam që fotografitë të duken sa më profesionale. Shtojmë filtra, zbukurime dhe çdo gjë të mundshme që na ofron teknologjia vetëm e vetëm që të publikojmë foto të veçanta e ndryshe nga të tjerët. Kemi një lajm për ju: fotot më të bukura nuk pastrohen me programe kompjuterike, përkundrazi arrihen me shumë “mund dhe djersë”. Mjafton të jeni origjinal dhe kreativ në momentin që shkrepni fotot dhe suksesin do ta keni të garantuar. Shfletoni galerinë dhe inspirohuni edhe ju!

Shperndaje