Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Jeta juaj para dhe pas martesës

July 27
13:38 2016

Para martesës Vs pas martesës

Duket se me ndërrimin e statusit nga beqar në i martuar, jeta juaj nis një kapitull të ri.

Përditshmëria ju ndryshon rrënjësisht, madje edhe gjërat më të vogla, dhe nëse martesës i shton edhe fëmijët, beqaria tingëllon shumë larg.  Nuk ka më festa deri në orët e para të mëngjesit, një dhomë të parregullt dhe frigorifer bosh. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga ndryshimet që ndodhin në jetën tuaj dhe krahasimin me jetën para martesës./Blitz.al/

Komento
Shperndaje