Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Jemi brenda apartamentit luksoz të J.Lo! Ju tregojmë “mrekullinë” ku jeton këngëtarja

(Foto) Jemi brenda apartamentit luksoz të J.Lo! Ju tregojmë “mrekullinë” ku jeton këngëtarja
October 11
18:12 2017

Kjo që po shikoni në foto është shtëpia superluksoze e këngëtares së njohur, Jennifer Lopez. Ajo ka katër dhoma gjumi, gjashtë tualete, dy sallone, kuzhina gjigande, dhomën e medias, dhomën e lavanderisë, dhomën e garderobës si dhe dhomën e stafit ka kushtuar,

E gjithë kjo banesë i ka kushtuar artistes portorikane rreth 26.95 milion euro. . Cdo gjë duket se është perfekte dhe ne nuk do të na bëhej të dilnim më nga shtëpia të themi të drejtën.

Këngëtarja është shprehur se ajo ka rënë në dashuri menjëherë sapo e ka parë këtë shtëpi./Blitz.al

Komento
Shperndaje