Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Foto të adhurueshme me prapaskena të papritura

April 04
13:39 2016

Jetesa me një fëmijë të vogël i ndryshon kujtdo jetën. Disa pohojnë se i bën më të pjekur dhe fillojnë ta kuptojnë  momentin , ta jetojnë. Është pikërisht kjo koha për të cilat gjithë nënat flasin se shumë veprime të cilat i konsideronin të shpifura më parë, tani kthehen në më të dashurat  e që të falin  lumturi. Le të përqëndrohemi tek momentet më të bukura që kur lindin e deri sa bëhen të mëdhenj mjaftueshëm për të mos pranuar më poza me mamin dhe babin. E kush nuk do donte që momentet më të bukura me të voglin e tyre të mos i përjetësonte me një foto. Por pas fotove të adhurueshme, ka prapaskena që ndoshta nuk i keni menduar kurrë. Çfarë ndodh kur bebi yt të bën surpriza si këto në galeri? Shihini dhe mrekullohuni. Sugjerohet që kjo galeri  të shoqërohet me shumë të qeshura.

Komento
Etiketimet
Shperndaje