Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) “Face Swap” – postimet më qesharake që keni parë ndonjëherë

(Foto) “Face Swap” – postimet më qesharake që keni parë ndonjëherë
July 12
13:52 2016

Aplikacioni Snapchat është tashmë një ndër më të përdorurit dhe më të preferuarit për njerëzit. Përveç filtrave ai ofron edhe disa opsione që deformojnë apo ndryshojnë pamjen e përdoruesve. Një nga më të përdorurit është “Face swap”, që bën të mundur ndryshimin e tipareve të fytyrës suaj me ato të një shoku. Shfletoni galerinë dhe shihni disa nga fotot më qesharake të postuara ndonjëherë nga përdoruesit që parapëlqejnë këtë filtër

 

Shperndaje