Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ëmbëlsira nga shtetet më të njohura të botës

May 10
13:54 2016

Greqi

Greqi
Picture 1 of 10

 

Një vajzë e quajtur Melissa Hia pëlqen udhëtimet dhe ka vendosur të bëjë një koleksion shumë interesant në çdo vend që  viziton. Në çdo qytet, ajo fotografon ëmbëlsirën karakteristike të vendit së bashku me një pamje nga prapa. Ndiqni galerinë për të parë disa nga vendet më të bukura të botës dhe ëmbëlsirat përkatëse.

Komento
Shperndaje