Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Djali që arriti të “fotografohet” me personazhet e Hollivudit në një mënyrë të veçantë

July 07
18:18 2016

...

Picture 1 of 13

" A e keni parasysh ndjenjën kur nuk mund të depiloni pjesën e prapme të këmbës? E pra, Victoria ka të njëjtin problem. Por për këtë punë janë miqtë".

Lorenzo Valentine është një ndër “miqtë” më të mirë të shumë personaliteteve të njohura të Hollivudit. Pse e themi këtë?  Ai shfaqet në shumë foto krah këtyre të famshmëve. Lorenzo ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’u bërë i njohur. I veshur me një kostum dinozauri, ai ka montuar veten në shumë foto të këtyre personazheve të njohura në rrjete sociale. Lorenzo ka arritur “të fotografohet” krah Victoria Beckham në momentin e saj me një këmbë të ngritur tek rregullon thonjtë e saj apo tek i bën një tatuazh David Beckham. Ai madje është përshëndetur me shpatë nga mbretëresha e Anglisë dhe ka kaluar pushime me Rihannën. Shfletoni galerinë dhe shihni “aventurat” e Lorenzos me këta të famshëm.

Komento
Shperndaje