Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Çdo prind do të mund ta gjente veten në këto situata

November 09
17:07 2016

Prindërit për herë të parë gjenden përpara shumë situatave argëtuese, por edhe të sikletshme.

Më poshtë do të gjeni disa prej situatave që i ka provuar çdokush me lindjen e foshnjës së vet./Blitz.al/

Kudo që të ndodheni dëshironi të flini vetëm pak.

w1

Ju surprizoheni kur kuptoni që foshnja juaj mund të qajë për disa orë rresht.

w2

Dushi i parë asnjëherë nuk shkon siç e kishit menduar.

w3

Edhe ngrënia e ushqimit bëhet diçka e ndërlikuar.

w5

Kur foshnja është i gëzuar mund të futë çdo gjë në gojë.

w6

Ai qan kur nuk dëshiron të hajë ushqim.

w7

Shumë baballarë gjejnë mënyrën se si të argëtohen me foshnjat e tyre.

w8

Shperndaje