Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) A mund t’i shpjegoni këto foto?

May 31
14:43 2016

...

...
Picture 1 of 11

Qeni model, sfidues për shumë emra të famshëm për pasarelat.

Dëshira për të qenë të veçantë ndonjëherë i kalon përmasat e normales. Këta njerëz të zakonshëm, edhe pse nuk duken edhe aq të zakonshëm, na tregojnë se jo gjithçka në këtë botë mund të arrijë të shpjegohet.  Shfletoni galerinë dhe shihni situatat qesharake në të cilat ata kanë vendosur veten.

Komento
Shperndaje