Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

(Foto) 21 shpikjet e çuditshme të grave që në të vërtetë janë të domosdoshme

(Foto) 21 shpikjet e çuditshme të grave që në të vërtetë janë të domosdoshme
August 22
19:06 2017

Dizajnerat kërkojnë që ta bëjnë më të lehtë jetën e zonjave, por ndonjëherë imagjinata e tyre arrin në ekstremitet.

Ndonjëherë teksa shohim disa produkte për vajzat na duken të padobishme, por në të vërtetë ato janë shumë të domosdoshme. Më poshtë do të shihni 21 prej shpikjeve më të çuditshme.

Qerpikët falsë me drita Led.

Maskë për të pastruar fytyrën.

Fashë anti-rrudhë

Pajisje për të hequr lodhjen te sytë.

Një tjetër pajisje për të hequr rrudhat.

Një pajisje për të përmirësuar formën e hundës.

Ngjitës për ato që nuk përdorin buzëkuq.

Nëse jeni të lodhur tashmë mund të keni një fytyrë të rreme.

Që të mos e lini kafshën tuaj shtëpiake asnjëherë vetëm.

Një tharëse thonjsh.

Prerëse thonjsh që nuk ju merr kohë.

Pantoflat që ju ndihmojnë në pastrimin e shtëpisë.

Mund të stërviteni gjatë kohës që nxirrni fëmijën shëtitje.

Mund të lani shumë thjesht rrobat tuaja ndërkohë që ecni.

Përdorni këtë letër teksa hani.

Mbani këmbët tuaja të thata.

Jo vetëm këmbët…

Një fustan që mund t’ju fshehë nga njerëzit kur dëshironi.

Ju tashmë mund të keni një gjoks të madh.

Në qoftë se s’doni të merrni çantë me vete, keni një xhep në reçipetat tuaja

/Blitz.al/

 

 

 

 

Share