Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) 10 sekretet për të shkrepur foto perfekte në çift

(Foto) 10 sekretet për të shkrepur foto perfekte në çift
November 25
20:13 2016

Nëse jeni çift, tashmë jeni të njohur me faktin se sa e vështirë është për të arritur foton perfekte. Momenti i sikletshëm është ai i pozës: “Ku t’i mbajmë duart? Duhet të përqafojmë apo jo? Po kokën ta mbështesim diku?” – gjithë këto pyetje dhe pak kohë keni për të dhënë përgjigje.

Ajo çka mund të bëni është të dini disa rregulla kryesore që mund t’ju bëjë të dukeni më bukur dhe foton në çift më të rregullt. Sekreti qëndron te postura e trupit tuaj, sidomos te femrat, ndaj ndiqni më poshtë dhe në foton tjetër do të dukeni si një çift Hollywood-i!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

/Blitz.al/

Komento
Shperndaje