Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E shijoni të gatuarin në çift? Atëherë vetëm ju do t’i kuptoni këto 10 rituale të gatimit

April 22
12:58 2016

Një nga gjërat më të bukura kur fillon të bashkëjetosh me partnerin e zemrës është pikërisht gatimi. Por sigurisht ka disa njerëz që e shijojnë këtë pjesë më shumë sesa të tjerët. E bukura është kur të dy partnerët ndiejnë kënaqësi në procesin e gatimit dhe janë të gatshëm të kalojnë një pjesë të mirë të kohës së tyre duke gatuar. Psikologë të ndryshëm kanë dalë në përfundimin se çiftet që gatuajnë bashkë kanë një lidhje dhe mirëkuptim më të veçantë se çiftet e tjera. Nëse jeni një çift që preferoni gatimin, shfletoni galerinë për të parë 10 aktivitetet e këndshme që ju provoni me partnerin për sa i përket gatimit. Nëse jeni një çift që nuk e preferoni gatimin, me shumë mundësi do të ndërroni mendje pasi të lexoni këto 10 gjëra të lezetshme që bëjnë këto çifte që dashurojnë gatimin.

Etiketimet
Shperndaje