Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Doni të dini nëse keni gjetur shpirtin binjak? Bëjini këto pyetje vetes…

Doni të dini nëse keni gjetur shpirtin binjak? Bëjini këto pyetje vetes…
January 12
13:04 2017

Është paksa e vështirë për të kuptuar nëse keni gjetur shpirtin binjak. Fillimisht ju mendoni se keni gjetur personin e duhur, por rrugës lindin shumë pyetje, të cilat ndikojnë te ju dhe mendimet tuaja.

Ose ndoshta ju e keni gjetur shpirtin binjak, thjesht nuk e keni kuptuar se ai është i tillë. Për ta kuptuar këtë mjafton t’u përgjigjeni vetëm disa pyetjeve.

  • A e dua dhe e pranoj unë atë siç është?
  • A ka kimi midis nesh?
  • A mund të ndihemi autentikë?
  • A ka ndonjë shenjë që unë jam duke shkatërruar diçka?
  • A po gabon instinkti im?

/Blitz.al/

Shperndaje