Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Do të martoheni këtë verë? Ja trendet më të fundit që duhet të ndiqni në dasmën tuaj

May 23
15:17 2016

1. Dronet (kamerat)

1. Dronet (kamerat)
Picture 1 of 6

Koha e kameramanëve dhe kamerave të mëdha që zënë gjysmën e ambientit ku do të mbani ceremoninë e dasmës ka ikur. Dronet janë shumë më të vogla në përmasa dhe shumë më të mira për sa i përket cilësisë. Ato arrijnë ta kapin kënde të cilat kamerat e thjeshta nuk munden, si dhe mund të bëni pamje filmike nga lart.

Me ardhjen e verës dhe ngrohjen e temperaturave nis edhe sezoni i dasmave. Për shumë arsye, çiftet vendosin të martohen më së shumti gjatë periudhës së verës, ndaj nëse edhe ju jeni një nga këto çifte apo thjesht kuriozë të trendeve të reja, ndiqni disa prej “rregullave të reja” që janë shumë “in” për momentin dhe, pse jo, bëjini pjesë të ditës suaj të madhe.

Komento
Shperndaje