Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Djali vjedh kukullën e seksit, policia nxjerr lajmërim: Kush e gjen Dorothy-n të na kontaktojë

Djali vjedh kukullën e seksit, policia nxjerr lajmërim: Kush e gjen Dorothy-n të na kontaktojë
December 07
21:00 2017

Një ngjarje paksa e pazakontë ka ndodhur në Australi. Policia është vënë në ndjekje të një personi i cili ka vjedhur nga një dyqan një kukull seksi. Bëhet fjalë për kukullën e njohur  si Dorothy e cila mendohet të ketë vlerën 2500 paund.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur burri  ka hyrë në dyqan dhe pak minuta më vonë ka dalë me kukullën në dorë të cilën e ka vendosur në makinën me të cilin udhëtonte.

Autoritetet kanë nxjerrë foton e kukullës Dorothy në lajmërim duke u komunikura banorëve se kushdo që e sheh të thërrasë policinë. Epo duket se ky djalë ka vendosur të rrezikojë lirinë vetëm për një kukull seksi./Blitz.al/

Komento
Shperndaje