Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dizenjuesja e reçipetave të mbretëreshës shkarkohet nga puna: Tregoi çdo detaj në librin e saj!

Dizenjuesja e reçipetave të mbretëreshës shkarkohet nga puna: Tregoi çdo detaj në librin e saj!
January 11
17:50 2018

Ka qenë pikërisht kompania “Rigby & Peller” që është kujdesur për reçipetat dhe mbathjet e familjes mbretërore në Angli për rreth 57 vite por gjithçka ka përfunduar pasi një nga dizejnueset kryesore të firmës, June Kenton, në librin e saj “Syorm in a D-Cup” i tregoi të gjitha “sekretet” e veshjeve të brendshme të mbretëreshës.

Në libër përshkruhej me detaje se si mbretëresha pëlqente të flinte dhe se si ajo ishte nga të paktët njerëz që kishte mundur ta shihte mbretëreshën gjysme zhveshur pasi i bënte matjet e trupit. Jo vetëm ka treguar detaje lidhur me mbretëreshën por edhe me princeshë Diana-n dhe princeshën Margaret.

Mandatory Credit: Photo by Ray Tang/REX/Shutterstock (813506bl)
June Kenton director of Rigby And Peller underwear
Opening of Westfield shopping centre, London, Britain – 30 Oct 2008
A host of celebs were on hand today to help open London’s new £1.6 billion Westfield Centre in Shepherds Bush. The official opening ceremony for the mega mall was performed by Boris Johnson, which was followed by a performance by Leona Lewis. There were also various smaller ceremonies to open individual shops. Twiggy and Erin O’Connor helped to cut the ribbon to open high street giant Marks and Spencers and Yasmin Le Bon did the same for House of Fraser. Meanwhile, Dannii Minogue and Paul Sculfor opened the Next store. Tens of thousands of shoppers descended on the mall as it opened in order to take advantage of the bargains on offer. The 45-acre site complex is London’s biggest shopping centre and, indeed, the largest urban mall in Europe. The 45-acre site complex is home to around 265 shops and 50 or so restaurants and bars, as well as a 14-screen cinema.

Nga familja mbretërore nuk është komentuar aspak çka është shkruar në libër pasi rrallë herë zyra e shtypit e familjes mbretërore komenton ngjarje të tilla që ata i konsiderojnë ‘çështje rozë’ ama menjëherë kanë shkëputur çdo llojë marrëdhënie, biznesi apo miqësore me kompaninë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje