Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Divat që nuk plaken kurrë!

Divat që nuk plaken kurrë!
November 15
14:05 2016

Disa prej femrave më të njohura të Hollywood-it nuk njihen vetëm për atë çfarë japin në skenë, filma, muzikë etj.

Një nga pikat më të forta të tyre mbetet pamja e jashtme, që i ka rezistuar kohës, pavarësisht se vitet kalojnë.

Por cilat janë ato më në formë, që duken si 20 vjet më parë? /Blitz.al/   Foto të marra nga 9gag.

Jennifer Lopez, 47 vjeç

lopez

Jennifer Aniston, 47 vjeç

 jenni

Kylie Minogue,  48 vjeç

kylie-minogue

Halle Berry, 50 vjeç

cindy

Cindy Crawford, 50 vjeç

elizabeth

Elizabeth Hurley, 51 vjeç

elle

Elle Macpherson, 52 vjeç

shane

Sharon Stone, 58 vjeç

sharon

Christie Brinkley, 62 vjeç

christie

Jane Seymour, 65 vjeç

jane

Komento
Shperndaje