Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Disa prej frazave që çdo femër ëndërron t’i dëgjojë…

Disa prej frazave që çdo femër ëndërron t’i dëgjojë…
July 21
17:30 2016

Çfarë ke bërë për darkë?”; “Duhet të punoj deri vonë”; “Nuk mund të bëjmë pazar sot” – këto janë disa prej frazave që çdo femër dëgjon çdo ditë nga partneri i saj. Ndonjëherë janë fraza acaruese sepse një femër do të donte të dëgjonte diçka tjetër, ndonjë prej frazave që e bëjnë të ndihet mirë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej frazave që çdo femër ëndërron t’i dëgjojë sikur edhe vetëm një herë në jetë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje