Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Disa marifete të pabesueshme, që vetëm një infermiere mund t’i dijë

April 28
19:20 2016

1

1
Picture 1 of 8

Lyeni gishtat me pastë dhëmbësh dhe vendosini poshtë hundës. Ky veprim ju ndihmon frymëmarrjen kur ndjeni se keni probleme.

Infermierët janë heronjtë e komunitetit mjekësor. Ne mbështetemi tek ata për të qenë të shëndetshëm dhe të sigurt. Por mesa duket infermierët paskan disa hilet e tyre dhe përdorin produktet mjekësore edhe në funksione të tjera. Shfletoni galerinë për të parë disa prej marifeteve që vetëm infermierët mund t’jua tregojnë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje