Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dëshironi të bëni një tatuazh me mikun e ngushtë? Ja disa sugjerime

July 07
21:43 2016

Tatuazhet për të rinjtë kanë një kuptim shumë të veçantë. Dikush bën një tatuazh në kujtim të diçkaje të rëndësishme, dikush tjetër me personin e zemrës e dikush tjetër zgjedh mikun më të ngushtë. Tatuazhet e  miqve të ngushtë simbolizojnë shoqërinë e fortë dhe vazhdimësinë e saj. Tatuazhet janë një simbol me një domethënie të veçantë. Dëshironi të keni një kujtim nga shoqëria juaj me mikun e ngushtë? Epo, bëni një tatuazh, i cili do të qëndrojë gjithë jetën në trupin tuaj. Shfletoni galerinë për të parë disa ide tatuazhesh për t’i bërë me mikun tuaj më të ngushtë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje