Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dashuria nuk njeh moshë! Fotot më të bukura të disa prej çifteve të moshuar

Dashuria nuk njeh moshë! Fotot më të bukura të disa prej çifteve të moshuar
October 05
16:04 2016

Mosha është thjesht një numër. Në qoftë se një çift është i lumtur dhe i dashuruar për ta nuk ka rëndësi sa vjeç janë. Disa çifte të moshuarish kanë treguar se, edhe pse janë në moshë të thyer, vazhdojnë të argëtohen me partnerët e tyre.

Dashuria luan një rol shumë të veçantë për ta dhe çdo gjë që bëjnë i mban më pranë njëri-tjetrit. Edhe pse të vjetër në moshë ata ndihen ende të rinj brenda tyre./Blitz.al/

  1. Shijojnë natyrën së bashku.

1

2.Bëjnë lojëra së bashku.

2

3.Përqafojnë njëri-tjetrin në mënyra të çuditshme.

3

4.Vishen njëlloj.

4

5.Mbajnë çantat së bashku.

5

6.Bëjnë fytyra qesharake.

6

7.Provojnë aventura të reja së bashku.

7

8.Kërcejnë.

8

9.Argëtohen në dasmat e nipërve të tyre.

9

10.Ecin të kapur për dore.

10

Shperndaje