Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cilësitë që i bëjnë meshkujt më tërheqës për femrat

May 24
15:40 2016

...

...
Picture 1 of 11

Pamja e mirë është gjithmonë një faktor për të marrë vendimet fillestare, por rezulton se meshkujt janë më tërheqës në një marrëdhënie afatshkurtër sesa në një marrëdhënje afatgjatë.

Finesa, delikatesa e shumë cilësi të tjera i bëjnë femrat tërheqëse. Por edhe meshkujt kanë disa cilësi, të cilat i dallojnë nga femrat. Femrat pëlqejnë meshkujt e pushtetshëm dhe të vendosur. Për të parë se cilat janë cilësitë e meshkujve që tërheqin femrat shfletoni galerinë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje