Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cilat janë ushqimet që treten me vështirësi?

August 27
11:03 2016

Kafe

Picture 1 of 7

Kafeja është e shijshme dhe ju ndihmon të jeni energjik por ka tendencë të përkeqësojë dhimbjet e stomakut dhe të rrisë humbjen e lëngjeve.

Të gjithë kanë dhimbje stomaku ndonjëherë, por në qoftë se shikoni se dhimbjet tuaj bëhen të zakonshme atëherë  ndryshoni dietën tuaj ushqimore. Disa ushqime treten  me vështirësi kështu që nuk duhet ti hani shpesh. Sistemi tretës i shëndetshëm ju ndihmon të ndiheni energjik dhe më pak të rënduar. Shfletoni galerinë për të parë disa prej këtyre ushqimeve./Blitz.al/

Komento
Shperndaje