Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë thotë kafeina që konsumoni rreth personalitetit tuaj?

April 05
13:16 2016

Kafe e rregullt

Kafe e rregullt
Picture 1 of 6

Ju e dini shumë mirë se çfarë doni dhe se çfarë ju duhet sapo ngriheni në mëngjes: kafeina. Keni një detyrë, projekt pune dhe ju duhet fokus total? Merreni një kafe të tillë. Ju jeni një person serioz që e vlerësoni fuqinë e kafes e ndoshta ajo është zgjedhja juaj e përditshme e ditës.

Nëse jeni një adhurues i kafeinës padyshim që duhet ta lexoni këtë artikull. Ndoshta i keni provuar të gjitha llojet e eksperimenteve të kafes, që nga frapeja e ftohtë deri tek e zakonshmja kafe normale e nxehtë. Me gjithë eksperimentet ka gjithnjë një përzgjedhje të veçantë të  cilën, pavarësisht kohës, stinës, ende nuk jeni mërzitur me të. Ja se çfarë thotë për ju kafeja që konsumoni.

Komento
Etiketimet
Shperndaje