Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë nuk duhet të merrni seriozisht në rrjetet sociale

July 27
16:58 2016

1.Kur dikush që nuk e njihni mirë ju heq nga lista e miqve.

Rrjetet sociale luajnë një rol shumë të rëndësishëm për ju, por duhet të dini se jo çdo gjë aty duhet ta merrni seriozisht.  Rrjetet sociale ju ndihmojnë të qëndroni në kontakt me miq, të afërm dhe, pse jo, edhe për njohje. Por ndonjëherë çfarë ndodh aty ngelet aty dhe nuk duhet të shqetësoheni për çdo gjë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej gjërave që nuk duhet t’i merrni seriozisht në rrjetet sociale. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje