Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë mund të hani me 30 $ në vende të ndryshme të botës?

August 25
15:47 2016

30$ është një kosto mesatare por për disa vende janë shumë pak para, e për disa të tjera janë një shumë e konsiderushme. Kur bëhet fjalë për ushqimin ka shuma të ndryshme parash, disa vende shpenzon shumë dhe ha pak e në disa të tjera shpenzon pak e ha shumë. Shfletoni galerinë për të parë se çfarë mund të hash me 30 $ në vende të ndryshme të botës./Blitz.al/

Shperndaje