Blitz

 Breaking News

Çfarë konsumojnë personazhet e famshme të ekranit?

August 19
20:40 2016

Chrissy Teigen

Picture 1 of 8

Përbërësit: Lakër, mollë e prerë me feta, qepë e kuqe, arra, djathë blu, vaj ulliri, verë e kuqe dhe uthull.

 

 

Teksa jemi përpara ekranit dhe shohim personazhe të famshëm të tonifikuar e me trupin në formë themi me vete: “Si ia arrijnë vallë?”

E gjitha varet nga ushqimi që ata konsumojnë.

Doni të dini se ç’përmban menyja e disa prej personazheve me trupat më të bukur e më të bëshëm në Hollivud? Galeria e mësipërme do t’ju shuajë kureshtjen.

Share