Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë fshihet pas vizatimeve tuaja të pavetëdijshme

August 01
15:10 2016

Lulet, dielli, retë

Picture 1 of 9

Lulet dhe dielli janë tregues se ndiheni të lumtur me atë që po ndodh përreth. Mund të jeni duke fantazuar për një plan të së ardhmes. Jeni një natyrë gazmore dhe keni një personalitet që i mëshon optimizmit.

Shumë personave u ndodh që gjatë bisedave telefonike të zhgarravisin apo vizatojnë pa e pasur mendjen. Por këto vizatime mund të zbulojnë shumë nga personaliteti juaj. Kur shkruajmë mbi një letër ndërkohë që jemi të fokusuar mendërisht në diçka tjetër, vetëdija është më e dobët se zakonisht dhe stilolapsi drejtohet më shumë nga instinkti. Hidhini një sy se çfarë thonë këto shenja shkrimi për personalitetin tuaj./Blitz.al/

Komento
Shperndaje