Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë duhet të dini për veten tuaj në gjendje të dehur…

August 29
17:43 2016

Pija i flet mendjes tuaj

Picture 1 of 5

Ju i telefononi ish-it tuaj, i tregoni sa ju ka marrë malli, i dërgoni mesazh djalit që ju pëlqen, i dërgoni mesazhe motrës ose njerëzve të tjerë të afërt dhe u tregoni sa shumë i doni.

Kur jeni duke pirë ju duket sikur keni çdo gjë nën kontroll, por në të vërtetë nuk është ashtu. Kurse kur zgjoheni në mëngjes pas një natë “të tmerrshme” nuk dini çfarë të mendoni më parë. Kontrolloni telefonin dhe shihni mesazhet e dërguara, fotot dhe çdo gjë tjetër të një nate më parë. Shfletoni galerinë për t’u njohur me veten tuaj nën efektin e  alkoolit./Blitz.al/

Komento
Shperndaje