Blitz

 Breaking News

Blerjet në internet zhgënjyese! Njerëzit publikojnë produktet dhe ju do të shkriheni së qeshuri

Blerjet në internet zhgënjyese! Njerëzit publikojnë produktet dhe ju do të shkriheni së qeshuri
August 23
15:28 2018

Shumë njerëz zgjedhin të blejnë produkte në internet, por jo gjithmonë porosia vjen ashtu siç e duan. Duhet të keni parasysh që blerjet ti bëni në një faqe të besueshme ose ndryshe zhgënjimi do të jetë shumë i madh.

Shpeshherë publikohen imazhe zhgënjyese të produkteve nga njerëzit, njëlloj siç janë ato të mëposhtmet të cilat e sigurt që do tu shkrijnë së qeshuri.

Kur ti blen çorape me fytyrën e idhullit tënd…

Bleu çizme me gjysëm çmimi, i erdhi vetëm njëra…

Kërkoi një batanije prej leshi për të kaluar momente të ngrohta, por fotoja nuk përkonte me porosinë…

Çizmet e punës që lënë shenjën e nazizmit? Interesante…

Gjenerata e re e “Smart watch”…

Qenushat e formuar prej luleve ngjajnë më shumë me Zombie…

E kanë seriozisht? Fustani nuk ngjason aspak…

Zhgënjyese!

Një arush gjigand i deformuar…

Jumpsuit jasht parashikimeve…

Seriozisht?

Filaxhani supozohej të ndërronte ngjyrën…

Çdo superhero ndryshon kur e ble online…

Porosite fustan apo çarçaf?

Do blinte tapet…

/Blitz.al/

Share