Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bikinit më në modë këtë verë: Të zakonshmet por… përmbys

Bikinit më në modë këtë verë: Të zakonshmet por… përmbys
July 04
16:20 2018

Pothuajse çdo sezon veror vajzat interesohen nëpër faqet e modës për të parë se cilat janë bikinit më në modë.

Epo ja që këtë verë nuk do ta kemi aspak të vështirë.

Nëse jeni të lodhur nga bikini juaj i përditshëm, por jo domosdoshmërisht dëshironi të blini një kostum të ri, thjesht ndiqni tendencën e fundit të Instagram-it: Bikini të veshur përmbys.

Kjo nuk është aspak ide e keqe. Jo vetëm që të ul koston për të blerë një palë të reja, por të tregon mjaft këndshëm edhe pjesën e gjinjve. E rëndësishme është që të gjeni pzocionin e duhur në lidhjen e bikinit në mënyrë që gjinjtë tuaj të marrin formëne duhur brenda bikinit. Ndiqni në vijim disa shembuj./Blitz.al/

Komento
Shperndaje