Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arsyet më qesharake për të cilat njerëz të zakonshëm lypin në rrugë

May 11
18:16 2016

 

Edhe në vendet më të pasura të botës mund të hasni në rrugë lypsa që kërkojnë lëmoshë për të nxjerrë vaktin e ditës. Por jo të gjithë lypin për bukë, disa mbledhin monedha në funksion të një kauze, për të ndihmuar dikë,  të tjerë në funksion të një talenti që zotërojnë. Megjithatë, ekzistojnë disa kauza, për të cilat kërkohet kontributi i të tjerëve në rrugë, që tingëllojnë shumë qesharake. E kishit menduar ndonjëherë të lypnit në rrugë për t’i blerë një dhuratë Beyonce-s? Shfletoni galerinë dhe shihni arsyet më qesharake  për të cilat njerëz të zakonshëm lypin në rrugë.

Shperndaje