Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

9 videot më të sikletshme të rasteve kur njerëzit kanë kryer seks në publik

9 videot më të sikletshme të rasteve kur njerëzit kanë kryer seks në publik
July 09
13:53 2016

Jo rrallë herë ka ndodhur që kamera amatore (kalimtarë, turistë nëpër qytet) kanë parë raste kur çiftet kanë preferuar të kryejnë marrëdhënie seksuale në publik, në mes të ditës, pa u ndikuar aspak nga njerëzit që kalojnë. Këto video shpesh janë bërë pjesë e rrjeteve sociale dhe njerëzit komentojnë mbi to. Më poshtë ndiqni 9 videot të realizuara rrugëve të disa prej vendeve më të njohura në botë.

  1. Rusi
    Një çift është kapur në një vend të Rusisë pranë disa pemëve dhe një gardhi prej druri. Duket se të dyve nuk u ka interesuar aspak fakti që kanë qenë në publik dhe në një vend ku kalimtarët mund të jenë të shumtë.

2. Angli
Ky çift është kapur në “flagrancë” në një zonë ku parkoheshin makina në një qytet anglez. Edhe pse të rrethuar nga banesa ata kanë preferuar të vazhdojnë aktivitetin e tyre.

3. SHBA (New York)
Kjo video është shkrepur në një park të New York-ut, ku një çift është parë të kryejë marrëdhënie seksuale në publik. Më shokuese ka qenë fakti se kanë vendosur ta bëjnë këtë gjë pikërisht afër karrocës ku mbanin fëmijën e tyre.

4. Zelandë e Re
Kjo video paksa e çuditshme e xhiruar në Zelandën e Re tregon një mashkull, i cili është ulur në rrugë dhe po stimulon seksualisht. Kjo ka ndodhur në një zonë parkimi dhe është kapur nga kamera amatore.

5. Azi
Në një qytet aziatik, ky çift ka vendosur të praktikojë seks oral ndërkohë që kanë ndaluar për të pritur autobusin.

6. Në një monument antik
Çift interesant, nuk kanë pritur të shkojnë në shtëpi por kanë vendosur të kryejnë marrëdhënie seksuale në një kullë antike. Ata nuk e kanë vënë re që një dron ka qenë duke i filmuar gjatë gjithë kohës.

7. Portugali
Gjatë kohës që po bënin banjë dielli, ky çift ka vendosur të kryejë marrëdhënie seksuale në një park. Ajo çka është e habitshme është prania e një fëmije aty pranë. Videoja është xhiruar në Portugali.

8. Angli – Hampshire
Ky çift është parë në mes të gjelbërimit në një pyll të “New Forest”, në Hampshire të Anglisë. Videoja është xhiruar nga një kalimtar që po bënte foto të natyrës.

9. SHBA (Florida)

Kjo është një video shumë e çuditshme pasi një burrë po kryen marrëdhënie seksuale me një…pemë. Kjo ka ndodhur në Florida, në mes të një rruge kalimtarësh dhe shihet që burri ka hequr të gjitha rrobat dhe ka nisur të kërkojë për një “partner” seksual.

Shperndaje