Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

9 këshilla për të gjetur reçipetat e duhura për ju

April 05
08:40 2016

Femrat ankohen gjithnjë që nuk gjejnë dot veshjen e përshtatshme. Por në rastin e reçipetave është edhe më e vështirë. Kjo sepse me reçipetat e gabuara me shumë mundësi do të prishni të gjithë pamjen e gjoksit  dhe rrobat nuk do t’ju rrinë siç duhet.

Kështu që, për të gjetur reçipetat perfekte sipas trupit tuaj, ato që nuk janë as shumë të ngushta, as shumë të lirshme ose thjesht të papërshtatshme. Disa ekspertë kanë gjetur sesi këto dyshime të përfundojnë dhe ju më në fund të vishni reçipetat e duhura.

Ka diçka të vështirë te gjetja e reçipetave, sepse duhet që një palë jo vetëm të të rrinë në masë fiks për trupin, por edhe të vihet re me kujdes forma e gjoksit, çfarë pranon ky i fundit si model dhe në fund sigurisht edhe stili e ngjyra që dëshironi. Në fakt, nuk është se gjetja e reçipetave perfekte ka një formulë fikse, por në momentin që ndjek disa këshilla, sigurisht që gjithçka bëhet më e lehtë.

Gjetja e reçipetave perfekte jo vetëm do t’ju ndihmojë të ndiheni më rehat por do ta bëjë edhe gjoksin tuaj të duket më bukur.

Komento
Etiketimet
Shperndaje