Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

7 të famshëm që kanë tentuar vetëvrasjen

7 të famshëm që kanë tentuar vetëvrasjen
March 18
19:03 2016

Mund të duket sikur ata kanë gjithçka, por shumë prej tyre janë duke luftuar me jetën, madje disa kanë zgjedhur t’i japin fund asaj.

Ja 7 të famshëm të cilët kanë tentuar vetëvrasjen:

Britney Spears

Picture 1 of 7

Në vitin 2008, gazetari Ian Halperin botoi një biografi të paautorizuar në lidhje me Britney Spears. Sipas gazetarit investigativ, ai e takoi yllin disa herë dhe ajo tentoi vetëvrasjen dy herë në vitin 2006. Raportet thanë se ajo tentoi vetëvrasje pas lindjes së fëmijës.

Komento
Etiketimet
Shperndaje