Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

7 opsione “sekrete” të Snapchat-it që me siguri ju nuk i dini që ekzistojnë

August 03
10:23 2016

1. Mund të dërgoni vendndodhjen

Picture 1 of 7

Kur shkruani një adresë në chat-in e Snapchat-it, ju del një opsion për ta shpërndarë edhe hartën e vendndodhjes.

Nëse mendoni se Snapchat-i është vetëm për të dërguar fotografi dhe video që do t’ju fshihen menjëherë, gaboheni! Kjo sepse ekzistojnë disa veçori të cilat janë mjaft të nevojshme, praktike dhe të lehta, por shumica prej përdoruesve nuk janë aspak në dijeni për to.

Nëpërmjet galerisë ju tregojmë këto opsione “sekrete” dhe mënyrën se si t’i përdorni. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje