Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

7 ngjyrat dhe nuancat e flokëve që janë trend i momentit

7 ngjyrat dhe nuancat e flokëve që janë trend i momentit
July 12
14:36 2018

Për të gjitha vajzat dhe gratë është një shqetësim më shumë fakti që ngjyra e flokëve shpesh shpëlahet shumë shpejt, se flokët e tyre janë shumë të thatë apo të yndyrshëm apo se cila ngjyrë do u shkonte më shumë.

“Cosmpolitan” ka treguar se cilat janë modelet, ngjyrat e tendencat më të bukura të flokëve për këtë sezon. Për këtë është marrë mendim i i tre profesionistëve mjaft të njohur në Hollywood; Cassandra Kaeding, Redbeken Brand dhe e preferuara e yjeve Mare West Hollywood. Bëhuni gati edhe ju të përqafoni këto trende!
“Ngjyra e Bakrit”


“Gështenjë natyrale”


“Bionde ‘Luleshtrydhe’ ”


“Beige Platin”


“Rrënjë të lehta e një bazë natyrale”


“Caramel Ombre”


“Satin Brown”

Komento
Shperndaje