Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

7 këshilla për të kthyer humorin e fëmijës tuaj

April 18
14:52 2016

Disa mama janë bërë bashkë për të hartuar, në bazë të eksperiencave të tyre personale, këshillat kryesore që mund të ndihmojnë mama të tjera për t’u kthyer humorin fëmijëve të tyre të vegjël. Shumë herë fëmijët qajnë, grinden e mërziten pa ndonjë shkak, por është kënaqësi e dyfishtë kur humori u kthehet pikërisht nga prindërit. Nuk është shumë e vështirë, mjafton të shprehni atë që ndjeni në zemër!

Komento
Etiketimet
Shperndaje