Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

6 arsyet pse nuk duhet t’i trembeni prerjes së flokëve

6 arsyet pse nuk duhet t’i trembeni prerjes së flokëve
October 26
16:36 2016

Shumë vajza kanë frikë të presin flokët e tyre, pasi nuk mund të përshtaten me modelin e ri. Në të vërtetë ju nuk duhet t’i trembeni ndryshimit të look-ut, madje këto ndryshime do t’ju rritin më tepër vlerësimin për veten tuaj.

Më poshtë do të gjeni 6 prej arsyeve se pse nuk duhet të keni frikë të prisni flokët.

  1. Flokët rriten përsëri.
  2. Është moment emocionues.
  3. Flokët nuk përcaktojnë tipin apo ndjenjat tuaja.
  4. Mund të ndiheni komodë me stilin e ri.
  5. I dashuri juaj do t’ju bëjë përsëri komplimente, pavarësisht stilit që do të zgjidhni ju.
  6. Flokët tuaj do të jenë më të shëndetshëm./Blitz.al/
Shperndaje