Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 rregulla që duhet të ndiqni për të shkrepur foto të papara gjatë pushimeve

May 10
11:21 2016

Tanimë që aparatet celulare janë pjesë shumë e rëndësishme e të përditshmes tonë, nuk është më as e nevojshme që të merrni aparate profesionale apo të mëdhenj në përmasa sepse vetëm me celular mund të shkrepni fotografi jo vetëm cilësore, por edhe mjaft të rezistueshme në kohë. Kjo vlen më së tepërmi kur vendosni të shkoni me pushime, sepse është pikërisht kjo periudhë kur shtohet dëshira për foto dhe kapje momentesh të bukura. Ne do t’ju tregojmë se si të shkrepni foto të papara vetëm duke përdorur celularin. Ndiqni këto 5 rregulla të thjeshta!

Komento

Etiketimet
Shperndaje