Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 mënyra se si të organizoni një festë vere në oborr

5 mënyra se si të organizoni një festë vere në oborr
June 09
17:03 2016

1. Koktejet e thjeshta

1. Koktejet e thjeshta
Picture 1 of 5

Mos u lodhni duke shpenzuar para për të marrë një barist që t’ju përgatisë pijet. Këtë gjë mund ta bëni ju vetë, me disa përbërje të përgatitura më parë (mixers), të cilave mund t’u shtoni lëngje frutash, pije të tjera të gazuara ose edhe pak alkool nuk do të ishte keq.

Pushimet verore po trokasin dhe nuk dini se si t’i kaloni  ato në mënyrën më të mirë të mundshme? E çfarë më mirë sesa festat e darkës në oborr me miqtë apo të afërmit do t’jua bënte këto pushime mbresëlënëse? Galeria e mësipërme do t’ju tregojë disa nga mënyrat më argëtuese, por edhe më të thjeshta se si të organizoni një festë në oborr dhe kjo t’ju mbetet gjatë në memorie.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje