Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

18 konstumet e Halloween-it që nuk duhet t’i përdorni gjatë natës së 31 tetorit

September 27
14:46 2016

...

Picture 1 of 18

 

Një nga festat më të preferuara e më të dashura për të rinjtë, Halloween-i, po afron. Karakteristikë për këtë festë janë veshjet, të cilat mund të jenë të frikshme, qesharake apo të frymëzuara nga një film a shfaqje muzikore.

Kemi parë veshje nga më të ndryshmet, të frymëzuara nga  Michael Jackson,  Mariah Carey, Beyonce, Rihanna, Freddie Cruger, GhostFace, Samara, vrasësi i Texas Chainsaw etj. dhe, të themi të drejtën, na kanë mbetur në mendje, por ka nga ato veshje që jo vetëm nuk të mbesin në mendje, por të japin idenë se nuk duhet të ekzistojnë fare në natën e Halloween-it.

Galeria e mësipërme do t’ju tregojë disa nga këto veshje, që duhet të mbeten në gardërobë gjatë natës më të frikshme të vitit. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje