Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

15 gjërat që duhet të dini për femrat para se të filloni të dilni me to

15 gjërat që duhet të dini për femrat para se të filloni të dilni me to
May 04
17:25 2016

Të arrish të kuptosh femrat është mjaft e vështirë, pasi ato dinë të jenë të fshehta dhe të kujdesshme në lidhje me veten e tyre. Pa marrë parasysh sa e vështirë është për meshkujt t’i kuptojnë femrat, ata gjithnjë dështojnë në përpjekjet për t’i njohur plotësisht. Mos u mërzisni, tani do të mund të keni idenë se çfarë jete bën një vajzë. Ja 15 gjërat që  duhet të dini për femrat para se të filloni të dilni me to:

 1. Femrave u pëlqen të planifikojnë një natë jashtë me shoqërinë, kryesisht me femra.
 2. Femrave u pëlqen të thonë se mbajnë dietë, edhe pse ndoshta kurrë nuk e bëjnë.
 3. Vajzave u pëlqejnë filmat romantikë, pavarësisht tipit. Ato shpërthejnë në të qara në momentet dhe skenat më emocionale të filmave.
 4. Refuzojnë të planifikojnë çdo dalje në momentet që janë të trishtuara, preferojnë vetminë.
 5. Gjithnjë i lyejnë keq thonjtë dhe u duhet t’u rikthehen nga e para.
 6. Femrave u pëlqen të vendosin syze për të evituar shikimin me njerëzit e zakonshëm.
 7. Çdo femër zotëron aftësinë për t’i rezervuar vetes kohë të lirë për të blerë produkte kozmetike.
 8. Kanë një tendencë të fortë për t’i parë të tjerët të veshur më bukur se vetja. Nuk është habi të dëgjoni shprehjen “Pse asaj i shkon më shumë veshja se unë? Duket më bukur në atë trup”.
 9. Kur femrave u duhet të presin shtiren sikur kjo gjë nuk u intereson.
 10. Qentë janë kafshët shtëpiake më besnike për to.
 11. U pëlqen të kalojnë kohë më shumë me qentë sesa me shokët e tyre.
 12. Vajzat inatosen tepër kur dikush fut hundët në marrëdhënien e tyre në çift.
 13. Xhelozia bëhet e pranishme kur i dashuri thjesht takon një  të njohurën e tij.
 14. Femrat nuk i pëlqejnë meshkujt që acarohen shpejt. Ato parapëlqejnë të dalin me njerëz të sjellshëm dhe që dinë të menaxhojnë emocionet e tyre.
 15. Duan dikë të pranishëm që t’u fshijë lotët dhe t’ju mbajë kokoshkat kur shohin filmin e tyre të preferuar.
Etiketimet
Shperndaje