Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

13 mënyra për të pastruar veshjet tuaja

September 12
16:42 2016

Disa veshje ju pëlqejnë shumë dhe nuk dëshironi që t’i hidhni. Disa mënyra se si t’i pastroni në kushte shtëpie ose si t’i vishni do t’ju ndihmojnë që t’u zgjasni jetën. Shfletoni galerinë për të parë se si mund të pastroni veshjet tuaja, aksesorët ose edhe si të fusni xhinset në çizme./Blitz.al/

Shperndaje