Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

12 “torturat” që vetëm vajzat me flokë të gjatë i kuptojnë

April 28
17:13 2016

1. Goditja e e fytyrës së të tjerëve me flokë, mëse e zakonshme.

1. Goditja e e fytyrës së të tjerëve me flokë, mëse e zakonshme.
Picture 1 of 12

Vajzat me flokë të gjatë, edhe pse janë tepër të pëlqyeshme dhe të gjithë ua kanë zili flokët, shpesh “vuajnë” sepse ka situata kur flokët e gjatë u kthehen në pengesë. Shfletoni galerinë për të parë nëse edhe ju keni përjetuar të njëjtat momente, ndërsa për ju që keni ëndërruar gjithnjë flokët e gjatë, por nuk i keni pasur, rimendojeni dëshirën tuaj!

Komento