Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

11 gjërat që vetëm “group chat”-istat i kuptojnë

May 14
10:56 2016

1. Grupi “shpërthen” vetëm kur ti nuk mundesh të lexosh

1. Grupi “shpërthen” vetëm kur ti nuk mundesh të lexosh
Picture 1 of 11

Ti je në klasë, në një takim apo për darkë me familjen e të dashurit apo të dashurës dhe papritur, miqtë e tu duhet të flasin për çdo gjë.

Nëse ka diçka që na e ka “zbukuruar” dhe përkeqësuar jetën në të njëjtën kohë, ajo është biseda në grup në rrjetet sociale. Galeria e mësipërme do t’ju tregojë se ç’do të thotë të jesh pjesë e një grupi “chat”-i.

Komento
Etiketimet
Shperndaje