Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

11 fustanet e porositura online që kanë zhgënjyer nuset e reja

May 02
14:06 2016

Gjithnjë e më shumë, femrat po shkojnë drejt pazarit online. Mirëpo një problem i njohur që prej fillimit të këtij lloji të ri pazari është besueshmëria dhe serioziteti që ka një faqe. Shpesh fustanet reklamohen në mënyrë perfekte nëpërmjet fotove, por në momentin e ardhjes së postës, kur me padurim pret të veshësh atë “copëz magjie” që ke blerë, shikon se gjithçka ka qenë një gënjeshtër.

Kjo ndodh shpesh kur çmimet e rrobave janë më të ulëta se ç’mund të jenë normalisht. Ndaj mos u gënjeni; nëse çmimi është shumë i ulët thjesht nuk do të jetë i njëjti fustan! Vajza, duhet të keni kujdes, sepse 11 rastet që do të ndiqni në galeri u kanë prishur nuseve të reja gjithë ëndrrat e gjetjes së fustanit perfekt…

Etiketimet
Shperndaje