Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 mënyra që do t’jua bëjnë më të lehtë zgjimin në mëngjes

July 07
20:33 2016

Mos e shtyni alarmin!

Picture 1 of 10

Vendoseni alarmin e orës një herë dhe mos e shtyni për më vonë sepse kështu do të ndiheni më shumë të përgjumur.

Mëngjeset janë të dhimbshme, jo të gjithë preferojnë të zgjohen herët. Jeni edhe ju nga ata njerëzit që e kanë shumë të vështirë të zgjohen në mëngjes dhe ndjekin një rutinë të gabuar? Çfarë duhet të bëni që të zgjoheni shpejt dhe të mos ndiheni të përgjumur? Më poshtë do të gjeni disa këshilla për t’u zgjuar lehtë dhe për t’u ndier mirë në mëngjes.

Komento
Etiketimet
Shperndaje