Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 histori “horrori” që motra i bën motrës

10 histori “horrori”  që motra i bën motrës
April 07
14:31 2016

Disa vajza kanë treguar historitë e jetës, me motrat e tyre. Kush ka motër mund të ketë kaluar ndonjëherë në këto situate, kurthe të vogla, që motrat i ngrenë njëra tjetrës vetëm për t’u argëtuar.

  1. Motra ime dhe unë ishim duke notuar në një pishinë. Duke luajtur së bashku ajo tërhoqi rrobabanjot e mia dhe m’i hoqi ato. Ishte skenë shumë e turpshme ndërkohë që të gjithë ishin duke parë të pasmet e mia.
  2. Kur unë isha në shkollë të mesme dhe motra ime ishte 12 vjece, ajo më mori llogarinë e Facebookut, ndryshoi fjalëkalimin, ndryshoi fotot, shkruante statuse për të qeshur dhe argëtohej kur komentonin të tjerët. Ajo nuk më jepte fjalëkalimin derisa e rimora përsëri vet.
  3. Kur kam qenë e vogël unë kisha një zakon shumë të keq. Të brendshmet e mia i lija në dhomë pasi ndërrohesha. Kjo ishte dicka shumë e sikletshme dhe motra ime e urrente këtë veprim. Një ditë ajo kishte future të brendshmet e mia në kutinë e ushqimit. Kur unë hapa kutinë në orën e drekës, në shkollë dhe pash të brendshmet brenda u turpërova nga e gjithë shoqëria.
  4. Pasi humba dhëmbin e parë, motra ime më tha që atë do vinte ta merrte “Zana e flokëve” në qoftë se e mbështillja atë me flokë dhe e vija poshtë jastëkut. Për disa muaj kam patur pjesë pa flokë vetëm nga kjo që bëra.
  5. Ne ishim në një restorant kinez dhe pyeta motrën cfarë ishte Wasabi, ajo më tha se ishte krem me akull dhe unë e mbusha lugën plot.Pas dy sekondash unë fillova të qaja sepse ishte shumë djegëse.
  6. Në klasë të tretë motra ime kishte mbushur kutinë e ushqimit time me ushqim qeni dhe si përfundim unë ngela pa ngrënë.
  7. Më erdhën menstruacionet në shkollë, i kërkova motrës një tampon dhe ajo filloi të bërtiste në gjithë shkollën për të më gjetur një të tillë.
  8. Motra ime kishte ftuar miqtë e saj në shtëpi, unë doja të lija përshtypje në sy të tyre dhe fillova duke ngacmuar motrën. Ajo më hoqi pantallonat në kuzhinë dhe unë ika duke qarë. Që atë here nuk takova më asnjë mik të sajin.
  9. Ishim në airoport, duke qëndruar ulur në një stol m’u ngjit një camcakëz në të pasme, nëna ime filloi të ma hiqte, kurse motra ime mori telefonin dhe filloi të më bënte video duke u tallur dhe duke qeshur.
Komento
Etiketimet
Shperndaje