Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 herët kur e “pamundura” është bërë e mundur

May 20
17:47 2016

 

Këmbëngulja e njeriut ndonjëherë mund të bëhet edhe qesharake pasi ekzistojnë disa individë të cilët mund të bëjnë gjithçka vetëm për të arritur qëllimin që duan. Edhe disa gjëra që ne i konsiderojmë të pamundura për ata janë të thjeshta, si të kalërosh mbi mbretin e xhunglës, luanin,  të bësh kamping në pjerrësinë e një shkëmbi, të notosh edhe pse në karrige me rrota apo të ngarkosh me dhjetëra kuti me produkte mbi një biçikletë të vogël. Nuk po besoni asnjë nga këto? Shfletoni galerinë dhe njihuni me disa nga veprat më të pamundura dhe ekstreme që këta njerëz kanë bërë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje